CRCW251236R0FKEG
MFR.Part #
CRCW251236R0FKEG
JLCPCB Part #
C2125120
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 36Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS