SG733ATTE392M
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG733ATTE392M
JLCPCB Part #
C4176498
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS