CRCW251233K0FKEGHP
MFR.Part #
CRCW251233K0FKEGHP
JLCPCB Part #
C1711096
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 33kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS