CRCW2512300KJNEGHP
MFR.Part #
CRCW2512300KJNEGHP
JLCPCB Part #
C1702692
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 300kΩ 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS