CRCW251230K0JNEGHP
MFR.Part #
CRCW251230K0JNEGHP
JLCPCB Part #
C4206160
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 30kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS