CRCW251228K0FKEG
MFR.Part #
CRCW251228K0FKEG
JLCPCB Part #
C4360150
Description
-55℃~+155℃ 1W 28kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS