CRCW2512249KFKTG
MFR.Part #
CRCW2512249KFKTG
JLCPCB Part #
C2147929
Description
-55℃~+155℃ 1W 249kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount