CRCW2512240RJNEHHP
MFR.Part #
CRCW2512240RJNEHHP
JLCPCB Part #
C4329409
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 240Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS