CRCW251223R7FKEGHP
MFR.Part #
CRCW251223R7FKEGHP
JLCPCB Part #
C4309398
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 23.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS