ERJ-U1TJ104U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ104U
JLCPCB Part #
C4119680
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS