SLR1TTE3740D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTE3740D
JLCPCB Part #
C4279181
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 1W 374Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS