CRCW25121K50FKTG
MFR.Part #
CRCW25121K50FKTG
JLCPCB Part #
C2147801
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount