Y1624444R950T9W
MFR.Part #
Y1624444R950T9W
JLCPCB Part #
C4252528
Description
-55℃~+150℃ 200mW 444.95Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS