CRCW251218K0JNTG
MFR.Part #
CRCW251218K0JNTG
JLCPCB Part #
C2143058
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 1W 300V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount