RT2512FKE07226RL
MFR.Part #
RT2512FKE07226RL
JLCPCB Part #
C2141976
Description
-55℃~+125℃ 200V 226Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS