ERJ-U1TF9R31U
MFR.Part #
ERJ-U1TF9R31U
JLCPCB Part #
C1861876
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 500V 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS