CRCW2512160KFKEGHP
MFR.Part #
CRCW2512160KFKEGHP
JLCPCB Part #
C4094070
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 160kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS