CRCW2512147KFKTG
MFR.Part #
CRCW2512147KFKTG
JLCPCB Part #
C4279553
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount