CRCW251212K1FKEG
MFR.Part #
CRCW251212K1FKEG
JLCPCB Part #
C4263918
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS