CRCW251211R0JNEG
MFR.Part #
CRCW251211R0JNEG
JLCPCB Part #
C4190153
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS