CRCW251211K3FKEGHP
MFR.Part #
CRCW251211K3FKEGHP
JLCPCB Part #
C3913951
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 11.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS