HV733ARTTE4422D
MFR.Part #
HV733ARTTE4422D
JLCPCB Part #
C6210110
Description
-55℃~+155℃ 1W 44.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS