CRCW201091K0FKTF
MFR.Part #
CRCW201091K0FKTF
JLCPCB Part #
C4148598
Description
-55℃~+155℃ 750mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount