CRCW201062K0FKTF
MFR.Part #
CRCW201062K0FKTF
JLCPCB Part #
C3979522
Description
-55℃~+155℃ 62kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount