CRCW201022K0FKTF
MFR.Part #
CRCW201022K0FKTF
JLCPCB Part #
C4145921
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount