ISC1210SY1R5K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1210SY1R5K
JLCPCB Part #
C5741616
Package
1210
Description
1.5uH 370mA 750mΩ ±10% 1210 Power Inductors