CRCW20102R15FKTF
MFR.Part #
CRCW20102R15FKTF
JLCPCB Part #
C4003597
Description
-55℃~+155℃ 2.15Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount