Y0075980R500T9L
MFR.Part #
Y0075980R500T9L
JLCPCB Part #
C1464269
Description
-55℃~+125℃ 300mW 980.5Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS