CRCW201019R9FKTF
MFR.Part #
CRCW201019R9FKTF
JLCPCB Part #
C4178897
Description
-55℃~+155℃ 19.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount