ERC703K3200FHEB500
MFR.Part #
ERC703K3200FHEB500
JLCPCB Part #
C3534886
Description
-65℃~+175℃ 3.32kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS