CRCW201015K0FKEFHP
MFR.Part #
CRCW201015K0FKEFHP
JLCPCB Part #
C2081227
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS