CRCW2010110KJNEF
MFR.Part #
CRCW2010110KJNEF
JLCPCB Part #
C4311865
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS