ERJ-U1DF5900U
MFR.Part #
ERJ-U1DF5900U
JLCPCB Part #
C1861385
Description
-55℃~+155℃ 590Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS