CRCW201010K0JNEFHP
MFR.Part #
CRCW201010K0JNEFHP
JLCPCB Part #
C2081426
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W 400V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS