CRCW121891K0JNEK
MFR.Part #
CRCW121891K0JNEK
JLCPCB Part #
C3926018
Description
-55℃~+155℃ 1W 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS