CRCW121811K0JNEK
MFR.Part #
CRCW121811K0JNEK
JLCPCB Part #
C2142969
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 1W 300V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS