CRCW12186R80JNEK
MFR.Part #
CRCW12186R80JNEK
JLCPCB Part #
C2143006
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS