Y16243K30000B24W
MFR.Part #
Y16243K30000B24W
JLCPCB Part #
C4031589
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.3kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount