CRCW1218562KFKEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW1218562KFKEK
JLCPCB Part #
C4336398
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS