Y1624111R110Q9R
MFR.Part #
Y1624111R110Q9R
JLCPCB Part #
C4268017
Description
-55℃~+150℃ 111.11Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS