CRCW121851K1FKEK
MFR.Part #
CRCW121851K1FKEK
JLCPCB Part #
C1730550
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS