CRCW121839R0JNEKHP
MFR.Part #
CRCW121839R0JNEKHP
JLCPCB Part #
C4119012
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 39Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS