CRCW121826R7FKTK
MFR.Part #
CRCW121826R7FKTK
JLCPCB Part #
C1698427
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 26.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount