CRCW121826R7FKEK
MFR.Part #
CRCW121826R7FKEK
JLCPCB Part #
C2143955
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.7Ω 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS