CRCW1218180RJNEK
MFR.Part #
CRCW1218180RJNEK
JLCPCB Part #
C2143010
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W 300V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS