RC1218FK-073K9L
MFR.Part #
RC1218FK-073K9L
JLCPCB Part #
C876038
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS