CRCW12105M10JNTA
MFR.Part #
CRCW12105M10JNTA
JLCPCB Part #
C6145202
Description
-55℃~+155℃ 5.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount