CRCW1210523KFKTA
MFR.Part #
CRCW1210523KFKTA
JLCPCB Part #
C4183779
Description
-55℃~+155℃ 500mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount