GDZ13B-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ13B-G3-08
JLCPCB Part #
C5749754
Package
SOD-323
Description
100nA@10V 13V 200mW 37Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS