CRCW1210510RJNEAHP
MFR.Part #
CRCW1210510RJNEAHP
JLCPCB Part #
C4068822
Description
-55℃~+155℃ 510Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS